Strona główna

 Kontakt  Pomoc
Rozmowa on-line
z konsultantem
Szybkie zamówienie (krok 1)
 
 

Netlook.pl Webhosting: Ogólne informacje o firmie PROSCAPE

 

Strona główna

 

Oferty promocyjne

 

Aktualności

 

Hosting i serwery

 

   Serwery wirtualne

 

   Konta Dedykowane

 

   Konta VDS

 

   Root serwery

 

   Opcje dodatkowe

 

Rejestracja domen

 

Certyfikaty SSL

 

Wsparcie techniczne

 

   Konfiguracja usług

 

   Obsługa domen

 

   Czat z doradcą

 

Rozliczenia i płatności

 

Kontakt z obsługą

 

   Adresy i telefony

 

   Infolinia BOK

 

   Informacje o firmie

 

   Centrum Danych

 

   Pomoc on-line 24h

 

Aspekty prawne

 

 

 

 

PROSCAPE - Netlook.pl

Profesjonalizm, nieustanna praca oraz wykwalifikowana kadra - te trzy atuty sprawiają, że od początku 2003r. nieprzerwanie i z sukcesem świadczymy usługi hostingowe dla firm, instytucji oraz osób prywatnych.

Z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy użytkowników. Jesteśmy jednym z liderów branży hostingowej w Polsce. Zachowując konkurencyjny poziom cen, dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania internetowe, których zalety i bezawaryjność doceniają nasi Klienci. To właśnie zaufanie naszych klientów jest dla nas największą nagrodą - dzięki niemu nasza oferta prezentuje się niewątpliwie korzystanie na tle propozycji przedstawianych przez konkurencyjne Polskie oraz zagraniczne firmy.

Bogate doświadczenie, jakie zdołaliśmy zebrać w całym okresie naszej działalności, podparte jest także fachową wiedzą. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, każdy jest dla nas tak samo ważny. Dzięki działającej 24h/dobę grupie serwisowej (www.CentrumPomocyTechnicznej.pl), posiadając u nas konto WWW lub domenę, mogą Państwo czuć się spokojni o swoje dane i ich dostępność w Internecie.

 

Ważne informacje:

 

 

Wsparcie techniczne - pomoc dla użytkowników

 


 


 

Doświadczenie, technologia, bezpieczeństwo

Serwery pracujące w sieci PROSCAPE - Netlook.pl posiadają kilkustopniowe systemy zabezpieczeń, począwszy od sprzętowych firewalli, a skończywszy na uczących się w sposób inteligentny systemach zabezpieczeń witryn internetowych.

Specjalizujemy się w konsultingu i wdrażaniu rozwiązań opartych o technologie internetowe. Oferujemy serwery wirtualne o wysokiej niezawodności, specjalistyczne serwery VDS oparte na technologii Xen, hosting dedykowany, rozwiązania z zakresu nowoczesnego marketingu w sieci Internet poprzez tworzenie strategii reklamowych, kreację przekazu reklamowego, projektowanie serwisów WWW (webdesign) oraz kampanie promocyjne.

Wybierając nasze usługi - wybierają Państwo wieloletnie doświadczenie, kompetencje, niezbędną wiedzę oraz bogate zaplecze technologiczne. Nasi pracownicy to wyłącznie osoby z wyższym wykształceniem informatycznym, gotowi do pomocy i wsparcia z zakresu posiadanego KNOW-HOW przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

 Wciąż opracowujemy nowe projekty

Naszym celem jest stworzenie rynku usług internetowych skierowanych do konkretnych grup społecznych, o określonych preferencjach i zainteresowaniach. Ciągle poszukujemy nowych rozwiązań i udoskonalamy już opracowane. Nasza firma rozwija się w sposób ciągły i dynamiczny, ponieważ to nie tylko nasza praca - to nasza pasja.

 


 Forum dyskusyjne użytkowników http://forum.netlook.pl
Oferty pracy w PROSCAPE - netlook.pl http://praca.netlook.pl

 

Biuro Obsługi Klienta pn.-pt. 10.00 - 18.00 - Infolinia 0801 000 859, 091 881 21 92

 

 
 

Infolinia: 0801 000 859 • e-mail:

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2003-2017 PROSCAPE Netlook.pl Hosting